فروشگاه

ساک آماده
سپتامبر 27, 2020
نمایش همه

کاتالوگ و بروشور

دسته:
توضیحات
طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور:

کاتالوگ و بروشور برای معرفی محصول یک شرکت یک هزینه اجباری به شمار می آیید ، اگر مدیر یک شرکت می باشید و می خواهید برند خود و محصولات خود را به مشتریان خود معرفی کنید باید ار کاتالوگ و بروشور برای معرفی ساده تر و کار آمد تر استفاده نمایید.

طراحی و چاپ بروشور تبلیغاتی:

شما می توانید با یک برگ بروشور توضیحات مختصر و مفیدی در قالب یک طراحی زیبا در مورد محصولی که اراعه میدهید نشان مشتری بدهید و باعث شوید که مشتری شما با کار و صنفیت شما آشنایی مختصری داشته باشد،بروشور تبلیغاتی هم میتوان به عنوان تبلیغات یاد نمود و هم میتوان به عنوان رزومه یک شرکت که میتواند حتی سال ای سال در دست مشتری شما باشد.

طراحی و چاپ کاتالوگ تبلیغاتی:

کاتالوگ نیز مثل بروشور تبلیغاتی می باشد با این تفاوت که بروشور تو ضیحات اولیه را به اطلاع مشتری می رساند و کاتالوگ تو ضیحات کامل و جامع در مورد محصول و عمل کرد شما به اطلاع مشتری می رساند.

شما میتوانید بااستفاده ازکاتالوگ تصویر بیشتر محصولات خود را درج کرده و به مشتری خود نشان بدهید تا مشتری شما در برخورد اول یک تصویر سازی ذهنی نصبت به محصول و عملکرد شرکت شما در ذهن خود بسازد.

قیمت کاتالوگ های تبلیغاتی عموما از بروشور بیشتر می باشد چون صفحات داخلی یک کاتالوگ بیشتر از یک بروشور می باشد.

آشنایی با سایز و مشخصات بروشور تبلیغاتی:

بروشور ها از جمله ابزارهایی در زمینه تبلیغات و بازاریابی هستند که به منظور اطلاع رسانی و تبلیغ اطلاعات مهم و کاربردی ارگانها بکار میروند ، شما میتوانید آنها را به عنوان یک منو فرض کنید که میتواند اطلاعاتی از قبیل فهرست محصولات و خدمات را در خود بایگانی کند و یا به عنوان راهنمای سفر و ازاطلاع رسان حوادث بکار برد . بروشور ها در سایز های استاندارد و سفارشی بنا به سلیقه مشتری عرضه می گردد. اگر میخواهید بدانید چگونه میتوانید با ازلاع کافی چاپ بروشور باکیفیت و مطلوب داشته باشید نکات زیر را مطالعه فرمایید.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.