ساک دستی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی امروزه برای شرکت در نمایشگاه ها و فروش محصولات انترنتی و اینستاگرامی و همچنین فروشگاه دار ها یک کالای اثاثی و مهم به شمار میرود .

شما با سفارش کیسه تبلیغاتی می توانید برای برند سازی و تبلیغات ماندگار خود یک قدم به جلو بردارید و ما مفتخریم به صورت تخصصی تولید انواع پاکت تبلیغاتی اعم از چاپ ساک دستی پارچه ای ، کاغدی ، متقال و کرافت آماده خدمات رسانی به شما مشتری گردامی می باشیم .

بگ کاغذی : این محصول همانطور که از نام آن پیداست از کاغذ یا مقوا ساخته میشود و اکثرا از کاغذ گلاسه برای تولید این بگ استفاده می گردد و جنس دیگر این میحصول که ارزان تر هم می باشد کاغذ کرافت یا کاهی می باشد که در گرماژ 115 تولید می گردد .

بگ پارچه ای : امروزه بیشتر فروش مجموعه گرین پک ساک دستی پارچه ای می باشد و دلیل آن این است که از هزینه کمتری برخوردار می باشد و ماندگاری و تحمل وزن بیشتری را نثبت به ساک دستی های کاغذی بر خوردار می باشد .

شما میتوانید از منوی پیشنهاد ویژه ساک دستی های تعداد پایین این مجموعه دیدن فرمایید که حداقل تیراژ این محصول ها 100 عدد می باشد و در صورتی که میخواهههید سفارش اختصاصی ثبت نمایید با رنگ پارچه و نوع محصول دلخواه می بایست از منوی اول و دوم استفاده نمایید ملاک تولید استفاده حداقل یک رول پارچه می باشد

شما کاربران میتوانید با کلیک بر روی هر یک از محصولات قیمت بگ دلخواه خود را استعلام نمایید

نمایش 1–12 از 45 نتیجه

1 2 3 4