ساک دستی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی امروزه برای شرکت در نمایشگاه ها و فروش محصولات انترنتی و اینستاگرامی و همچنین فروشگاه دار ها یک کالای اثاثی و مهم به شمار میرود .

شما با سفارش کیسه تبلیغاتی می توانید برای برند سازی و تبلیغات ماندگار خود یک قدم به جلو بردارید و ما مفتخریم به صورت تخصصی تولید انواع پاکت تبلیغاتی اعم از چاپ ساک دستی پارچه ای ، کاغدی ، متقال و کرافت آماده خدمات رسانی به شما مشتری گردامی می باشیم .

بگ کاغذی : این محصول همانطور که از نام آن پیداست از کاغذ یا مقوا ساخته میشود و اکثرا از کاغذ گلاسه برای تولید این بگ استفاده می گردد و جنس دیگر این میحصول که ارزان تر هم می باشد کاغذ کرافت یا کاهی می باشد که در گرماژ 115 تولید می گردد .

بگ پارچه ای : امروزه بیشتر فروش مجموعه گرین پک ساک دستی پارچه ای می باشد و دلیل آن این است که از هزینه کمتری برخوردار می باشد و ماندگاری و تحمل وزن بیشتری را نثبت به ساک دستی های کاغذی بر خوردار می باشد .

شما میتوانید از منوی پیشنهاد ویژه ساک دستی های تعداد پایین این مجموعه دیدن فرمایید که حداقل تیراژ این محصول ها 100 عدد می باشد و در صورتی که میخواهههید سفارش اختصاصی ثبت نمایید با رنگ پارچه و نوع محصول دلخواه می بایست از منوی اول و دوم استفاده نمایید ملاک تولید استفاده حداقل یک رول پارچه می باشد

شما کاربران میتوانید با کلیک بر روی هر یک از محصولات قیمت بگ دلخواه خود را استعلام نمایید