ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی یکی دیگر از محصولات شیک و پرفروش مجموعه گرین پک می باشد و اولین پکیج به نام ساک دستی بعد از نایلون و نایلکس در ایران معرفی شده است .

ساک دستی کاغذی با جنس گلاسه (مقوایی) و کرافت ( کاهی) تولید میگردد و در نوع بگ گلاسه ای با گرماژ 170 ، 200 و 250 تولید میگردد و نسبت به سایز های موجود در سایز های استاندارد 4.5 ورقی و 3 ورقی معروف می باشد .

سولات متداول در مورد چاپ ساک دستی کاغذی:

نوع چاپ ساک کاغذی چیست؟

چاپ بگ های تبلیغاتی کاغذی با چاپ افست می باشد و به صورت 4 رنگ و یا تک رنگ و دو رنگ چاپ میگردد ، در این نوع چاپ شما دیگر محدودیت های چاپی در ساک دستی های پارچه ای نخواهید داشت و در طراحی شما تمامی قسمت های بگ را میتوانید فول رنگی چاپ نمایید .

تحمل وزن این نوع بگ چقدر است؟

با توجه به لوکس بودن این محصول نمیتوان برای تحمل وزن های بالا از این محصول استفاده نمود تحمل وزن این محصول بین 3 الی 4 کیلوگرم می باشد و در صورتی که محصولی که برای آن ساک دستی سفارش می خواهید بدهید وزن بالاتری را دارا می باشد ساک دستی پارچه ای را پیشنهاد می کنیم.

آیا شاپینگ بگ کاغذی ضذ آب است ؟

برای دوام بیشتر از روکش سلفونی بر روی ساک دستی کشیده می شود تا در برار آب و آسیب دیدن چاپ از بگ مواضبت کند ولی در کاغذ هایی به نام کاغذ سنگ که از سنگ تولید شده است میتوان گفت ضد آب می باشد و در برابر آب مقاوم است

نمایش دادن همه 4 نتیجه