ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای محصول پر فروش و کارآمد برای پکیجینگ و بسته بندی محصولا یا هدایای تبلیغاتی در سمینار ها ، نمایشگاه ها ، ارائه محصول و نمونه کار ، هدیه تبلیغاتی در مناسبت هایی مانند عید نوروز و مراسم های مختلف می باشد .

به دلیل دوام بالا و فابلیت استفاده مکرر از ساک دستی پاچه ای به تبلیغات ماندگار معروف می باشد در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این ساک دستی به شما میگوییم با ما همراه باشید .

برای سفارش ساک دستی یا چاپ ساک دستی می بایست به نکاتی مهم توجه داشته باشید که در ادامه به شما گفته خواهد شد .

1.در صورتی که محصول شما دارای عمق یا پهنا می باشد حتما از ساک دستی های دارای کاست استفاده نمایید زیرا این امر باعث میشود ساک دستی شما جای کافی برای حمل محصول شما را داشته باشد و از نطر شکیل بودن نیز بهتر است.

2. اگر محصول شما که برای آن به دنبال ساک دستی تبلیغاتی هستید وزن بالایی را دارد حتما از محصولات پارچه ای دوختی مثل ساک دستی پارچه ای دوختی یا ساک دستی متقال استفاده نمایید زیرا به دلیل دوخت نخ سوزن و صنعتی بودن تحمل وزن بالاتری نصبت به ساک دستی های پرسی یا ماشینی دارا می باشد .

3.اگر ماندگاری ساک دستی برای شما احمیت زیادی دارد حتما از ساک دستی های دوختی و چه بهتر که از ساک دستی متقال استفاده نمایید زیرا در جاپ ساک دستی متقال از رنگ های فلورسنت استفاده می شود و هم پارچه و هم چاپ قابل شستشو می باشد .

4.در صورتی که شما تعداد کمتر از 500 عدد سفارش دارید میتوانید از ساک دستی های آماده کاغذی استفاده نمایید و ساک دستی های متقال در ساک دستی تبلیغاتی متغا شما حداقل تعداد چاپی کارتون 50 عدد می باشد

ساک دستی تبلیغاتی دو نوع می باشد که آنها را با نام های ساک دستی کاغذی و ساک دستی پارچه ای میشناسیم ما در مورد ساک دستی پارچه ای میگوییم و مشخصات این محصول را برای شما بازگو می نماییم .

موارد مهم درباره چاپ ساک دستی پارچه ای :

ساک دستی های پارچه ای همه با یک روش چاپ میگردد روش سیلک اسکرین و فقط مرکب فرق می کند با دو نوع مرکب pvc و اورینت چاپ میگردد که در ادامه به شما توضیحات کامل تر را ارائه خواهیم داد.

چاپ ساک دستی با مرکب pvc : در این روش شما میتوانید رنگ های معمولی بعلاوه رنگ های طلایی و نقره ای را بر روی ساک دستی پارچه ای حک نمایید . در این مدل چاپ شما می بایست رنگ ها را به صورت تفکیکی ارسال نمایید مثال نمی توانید رنگ ها به هم چسبیده باشد و نمیتوانید بر روی پارچه های تیره رنگ های سفید یا طیف روشن چاپ کنید در صورتی که رنگ چاپ سفید را میخواهید بر روی بگ خود چاپ نمایید یا باید از رنگ نقره ای استفاده کنید یا از مرکب اورینت استفاده نمایید .

چاپ ساک دستی با مرکب اورینت : این نوع از چاپ اکثرا در پارچه های متقال چاپ میگردد و فقط در مواردی روی پارچه سوزنی استفاده میشود که مشتری برای چاپ از رنگ سفید می خواهد استفاده نمایید . در این ورژن از چاپ شما محدودیت رنگی ندارید

ابتدا جنس محصول را برسی می نماییم : کیسه تبلیغاتی بیشتر در جنس سوزنی یا همان non-wowen تولید میگردد که در دو گرماژ 60 و 90 تولید میگردد و همچنین در دو نوع دوخت نبافته (التراسونیک ) و غیر بافته ( چرخ دوز ) تولید می شود ، اگر دقیق تر بگو یم ساک دستی های غیر بافته با ماشین های اتومات تولید می گردد مانند محصول ساک دستی پرسی ساده که از قیمت پایین تر و به صرفه تری برخوردار می باشد و در نوع دیگر ساک دستی بافته با نیروی انسانی و چرخ خیاطی صنعتی تولید می گردد و تحمل وزن بالا تر و همچنین ماندگاری بیشتری را دارا می باشد.

در صورتی که ماندگاری کار شما برای شما مهم می باشد به شما پیشنهاد می کنم از ساک دستی متقال استفاده نمایید که هم بافته می باشد و هم قابل شستشو ، تجربه با ما ثابت کرده است که ساک دستی متقال بیش از یک سال در صورت نگه داری مناسب و حداکثر تا 20 بار قابل شستشو می باشد

برای اطلاع از قیمت محصول انتخاب شده میتوانید از چت وب سایت استفاده نمایید