ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای محصول پر فروش و کارآمد برای پکیجینگ و بسته بندی محصولا یا هدایای تبلیغاتی در سمینار ها ، نمایشگاه ها ، ارائه محصول و نمونه کار ، هدیه تبلیغاتی در مناسبت هایی مانند عید نوروز و مراسم های مختلف می باشد .

به دلیل دوام بالا و فابلیت استفاده مکرر از ساک دستی پاچه ای به تبلیغات ماندگار معروف می باشد در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این ساک دستی به شما میگوییم با ما همراه باشید .

ساک دستی تبلیغاتی دو نوع می باشد که آنها را با نام های ساک دستی کاغذی و ساک دستی پارچه ای میشناسیم ما در مورد ساک دستی پارچه ای میگوییم و مشخصات این محصول را برای شما بازگو می نماییم .

ابتدا جنس محصول را برسی می نماییم : کیسه تبلیغاتی بیشتر در جنس سوزنی یا همان non-wowen تولید میگردد که در دو گرماژ 60 و 90 تولید میگردد و همچنین در دو نوع دوخت نبافته (التراسونیک ) و غیر بافته ( چرخ دوز ) تولید می شود ، اگر دقیق تر بگو یم ساک دستی های غیر بافته با ماشین های اتومات تولید می گردد مانند محصول ساک دستی پرسی ساده که از قیمت پایین تر و به صرفه تری برخوردار می باشد و در نوع دیگر ساک دستی بافته با نیروی انسانی و چرخ خیاطی صنعتی تولید می گردد و تحمل وزن بالا تر و همچنین ماندگاری بیشتری را دارا می باشد.

در صورتی که ماندگاری کار شما برای شما مهم می باشد به شما پیشنهاد می کنم از ساک دستی متقال استفاده نمایید که هم بافته می باشد و هم قابل شستشو ، تجربه با ما ثابت کرده است که ساک دستی متقال بیش از یک سال در صورت نگه داری مناسب و حداکثر تا 20 بار قابل شستشو می باشد

برای اطلاع از قیمت محصول انتخاب شده میتوانید از چت وب سایت استفاده نمایید