فروشگاه

ساک دستی پارچه ای پرسی ۲۰ در ۳۰
نوامبر 30, 2020
ساک دستی پارچه ای پرسی ۳۰ در ۳۰
نوامبر 30, 2020
نمایش همه

ساک دستی پارچه ای پرسی ۲۵ در ۳۵

توضیحات

ساک دستی پارچه ای پرسی ۲۵ در ۳۵

از جنس پارچه mon-wowen (سوزنی ) میباشد که در گرماژ ۶۰ و ۹۰ گرم تولید میگردد . این سایز ار محصول مناسب برای هدیه در سایز های کوچک و مصارف اقلام کوچک می باشد ، ساک دستی پارچه ای پرسی ۲۵ در ۳۵ در صنعت آرایشی و بهداشتی بسیار طرفدار دارد و اکثریت مشتریان این ساک دستی تبلیغاتی این صنف می باشد .

از این رو ساک دستی مورد نظر با الیافت پلیستر و پنبه تولید میشود و یک محصول بازیافتی می باشد در مقیاس با ساک دستی هایی از جنس نایلون و نایلکس ، شما میتوانید با حک لگو و نام تجاری خود این محصول را برای تبلیغات و برند سازی خود استفاده نمایید و با انتخاب امکانات دیگر مثل ته پاکت و دسته لوپ این ساک دستی را شخصی سازی نمایید ، در ادامه امکانت این محصول را شرح خواهیم داد.

  • گرماز : منظور از گرماژ ضخامت پارچه می باشد که برای تحمل وزن بالا تر میتوانید گرماژ ۹۰ را انتخاب نمایید ولی این ساک دستی تبلیغاتی در گرماژ ۶۰ برای استفاده شما کفایت میکند.
  • ته پاکت : به معنی کاست یا پهنای کار میباشد که در این محصول شما میتوانید فقط انتهای پاکت عطف داشته باشید که در محصول ساک دستی پرسی بغل پاکت شما میتوانید ۳ طرف پاکت را کاست دار سفارش دهید .
  • دسته لوپ: این آپشن به معنی دسته دار بودن کار یا همان دسته زنبیلی است که در این سایز در مدل افقی میتوانید از دسته لوپ استفاده نمایید زیرا دستگاه دوخت ساک دستی عرض زیر ۳۰ سانت را نمیتواند دسته دار کند.

نکته مهم : در صورتی که برای ساک دستی تبلیغاتی خود امکانات دسته لوپ استفاده نمایید میبایست ساک دستی شما تولید گردد که حداقل سفارش تولید این محصول ۱۰۰۰ عدد می باشد .

برای دریافت قیمت چاپ ساک دستی و شخصی سازی نمودن سفارش بر روی دکمه کلیک فرمایید.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.