ساک دستی دست دوز

سوالات متداول درباره ساک دستی پارچه ای
دسامبر 3, 2020
قیمت آنلاین
ژانویه 5, 2021
نمایش همه

در این مقاله میخواهیم ساک دستی دست دوز را توضیح دهیم لطفا در ادامه مارا همراهی فرمایید.

ساک دستی های دست دوز چیست ؟

دست دوز همانطور که از نام آن مشخص می باشد دوخت با هنر دست میباشد و با چرخ های خیاطی زخیم دوز یا زیگزال کار میشود ، در این مدل دوخت بر خلاف تولید با دوخت های ماشینی التراسنیک از سرعت کمتری برخوردار میباشد اما تحمل وزن و ماندگاری بالاتری را دارد و محبوبیت این ساک دستی تبلیغاتی ، ساک دستی هایی که با دوخت دستی تولید میشود به خاطر همین موضوع می باشد .

مراحل چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی:

  1. برای تولید ساک دستی تبلیغاتی نیاز به یک ایده مناسب برای طراحی می باشد ،بهتر است برای طراحی روی ساک دستی های پارچه ای با مشاوران ما تماس بگیرید تا حرفه ای تر برای شما توضیح بدن اینگونه از محدودیت های مشخص برای چاپ ساک دستی اطلاع خواید یافت .
  2. مرحله دوم انتخاب مدل ساک دستی،ساک دستی می باشد ، شما میتوانید با انتخاب مدل ساک دستی خود در منوی محصولات ساک دستی خود را انتخاب نمایید و برای سفارش آن محصول اقدام نمایید .
  3. سایز محصول خود را محاسبه کنید و توجه داشته باشید بین ۲ الی ۵ سانت بسته به محصول خود برای باد خور یا خلاصی در نطر بگیرید این امر باعث می شود محصول شما به راحتی داخل و خارج شود از بگ .
  4. فایل خود را با چسوند های jpg یا pdf ارسال کنید و در دو پیج یکی رنگی و دیگری سیاه و سفید و کد رنگ مشکی شما K:100 باشد و الباقی صفر باشد و حتما کار خودتون رو CMYK طراحی کنید در صورت RGB بودن طرحتون هنگام خروجی گرفتن ممکن است رنگ شما تغییر کند .
  5. با ارسال طرح و مدل ساک دستی خودتون قسمت طراحی گرین پک برای شما موکاپ کارتون رو ارسال می کنند و شما میتوانید اندازه طرح و جانمایی کارتون رو قبل از تولید ببینید و تایید بدین .
  6. فاکتور شما برای شما ارسال خواهد شد و با پرداخت ۵۰ درصد از کل فاکتور و ارسال فیش واریزی سفارش شماسفارش شما در حال انجام قرار میگیرد و برای تولید ارسال میشود .
  7. زمان چاپ کارتون برای شما اولین نمونه چاپ عکس گرفته میشود و از طریق پیام رسان ها ارسال میگردد .
  8. پس از تایید چاپ و تولید کارتان انجام میگردد .
  9. زمان اتمام چاپ ساک دستیساک دستی شما نمونه تولید شده برای شما از طریق پیام رسان ها ارسال میگردد .
  10. زمان تحویل ۵۰ درصد باقی مانده فاکتور را واریز میکنید و بار شما به سمت شما ارسال می گردد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *