منوی سایت

ساک دستی کاغذیچاپ انواع ساک دستی تبلیغاتی

           

                    
ساک دستی، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، در بسیاری موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند بازی نماید. علارغم قدمت نه چندان زیاد استفاده فراگیر از این کالا در سطح جامعه، تا کنون نام‌های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «ساک دستی»، «ساک خرید»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره. ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد: شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی تولید می‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند. علارغم این که تصور می‌شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا 10 کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استعمال نمی‌شود. به هر حال ساک دستی کاغذی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید. در پایان با توجه به رسالت خود یاد آور می شویم با توجه به بالا بودن قیمت این نوع ساک نسبت به نوع نایلونی، پیش از هر اقدامی، با مشاور تبلیغاتی خود در این زمینه مشاوره نمایید. چه بسا با توجه به شغل و نوع مخاطبان شما این هزینه تاثیری در پیشبرد آرمان‌های شغلی شما نداشته باشد.
1 – بسته‌بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره.
2 – بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست‌های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره.
3 – ابزار حمل کاتالوگ‌ها، فولدرها، اسناد و لیست قیمت‌ها و غیره علی‌الخصوص در زمان برگزاری همایش‌ها، سمینار‌ها و یا شرکت در نمایشگاه‌ها

روش تولید ساک دستی کاغذی
مرحله اول تولید ساک دستی:

شما مشتری گرامی ابتدا باید یکی از همکاران ما را برای سفارش محصول بر اثاث قابلیت ها و قیمت و کیفیت انتخاب کنید و سفارش ساک خرید خود را ثبت کنید،توجه داشته باشید تولید ساک دستی تبلیغاتی را تمامی کانون تبلیغاتی ها انجام میدهند و حالت واسطه گری را دارند در این صورت با همکارانی که کار تخصصی ساک دستی را انجام میدهند کار کنید زیرا از نظر قیمت و کیفیت ساک تبلیغاتی تضمین شده می باشند.

مرحله دوم برای تولید ساک دستی کاغذی:

روش دوم باید طراحی را انجام داد که در این روش شما میتوانید از طراحان مجموعه تبلیغاتی سبز کمک بگیرید و طرح خود را تایید کنید تا تولید ساک دستی کاغذی شما وارد مرحله بعد شود.
مرحله سوم چاپ ساک دستی کاغذی:
مرحله سوم اجرا پرینت کیسه تبلیغاتی می باشد ابتدا باید کاغذ ساک دستی خریداری شود و بعد فیلم و زینک تهیه شود و در مرحله آخر چاپ آن اجرا شود ،چاپ ساک دستی با چاپ افست می باشد و در ابعاد حداکثر 100*70 است ، در مجموعه تبلیغاتی سبز یک کارمند مسئول نظارت چاپ افست است و این عمل باعث می شود که تمامی سفارشات با کنترل و دقت زیاد انجام شود و جلوی بسیاری از اشتباهات انسانی را می گیرد.

مرحله سوم تولید ساک دستی کاغذی:

در این مرحله می بایست سلفون ساک دستی در ساک دستی های گلاسه انجام داد که این امر یک سری قوانین خاص خود را دارا می باشد که ابتدا می بایست لب چسب ساک دستی را معلوم کرد و بعد از سلفون باید خط تا ساک دستی انجام شود که شرکت تبلیغاتی سبز قالب ساک دستی را آماده دارد که شما مشتریان گرامی میتوانید ابعاد ساک دستی خود را با ما هماهنگ کنید.
مرحله آخر تولید ساک دستی: در مرحله آخر انجام ساخت ساک دستی می باشد که در این مرحله مجموعه تبلیغاتی سبز با داشتن کارگاه و پرسنل مجرب و متعهد کار ساخت ساک دستی را با دقت و سرعت فراوان انجام می دهد بعد از ساخت ساک دستی مرحله بسته بندی انجام میشود و محصول از چرخش تولید خارج شده و بار گیری میشود و راه خود را تا مقصد سفارش دهنده می پیمایید. همکاری با شما مشتریان گرامی باعث افتخار ماست و دلیل اعتبار ما شما مشتریان گرامیی می باشید
سایزهای انواع ساک دستی
بگ تبلیغاتی کاغذی:5*18*11
بگ تبلیغاتی کاغذی:7*24*16
بگ تبلیغاتی کاغذی:10*23*23
بگ تبلیغاتی کاغذی:7*37*22
بگ تبلیغاتی کاغذی:9*25*37
بگ تبلیغاتی کاغذی:10*26*38
بگ تبلیغاتی کاغذی11*42*31
بگ تبلیغاتی کاغذی:14*37*54
 مزایای استفاده از بگ تبلیغاتی در پیش برد اهداف:
یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ ساک دستی  می باشد، چرا که جهت استفاده از هدایای تبلیغاتی ، ارائه کاتالوگ ها و بروشور ها و جهت قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری  به آن نیاز دارید
سرعت انجام آن و قابل بازیافت بودن و مقاومت نسبتا خوب آن ،  ساک دستی را به یکی از کار آمد ترین ابزارها تبدیل کرده است.
موسسه چاپ سبز با تجربه چندین ساله خود و نیروهای کار آزموده و متخصص، با دقت و کیفیت بالای ساخت، افتخار دارد یکی از معدود مراکز ساخت تخصصی انواع ساک  دستی تبلیغاتی در شهر تهران باشد . ما با بهره مندی از سالها تجربه ساخت ساک دستی و تجربه در این زمینه ، کار با کیفیت ، شکیل و در خور شغل شما را ارائه می دهیم.
قیمت مناسب ، و کیفیت بالا از مزیت های کار ماست ، در تمام مراحل کار ، توسط ناظر چاپ ، کار شما کنترل می شود و کیفیت آن کنترل در تمامی مراحل بررسی میگردد.تا از ایرادات احتمالی جلوگیری شود ، پس از چاپ کلیه مراحل در کارگاه  تحت نظارت و کنترل است که در صورت وجود اشکال قبل از تحویل رفع خواهد شد ، به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن آن ، خسارت آن جبران می شود.


از ساک خرید (Shopping Bag) ساک دیسی را میتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتری در قبال خرید و همچنین به صورت همزمان یک آگهی متحرک برای فروشگاه یا شرکت شمااستفاده کرد که اگر هر دو اصل طراحی گرافیکی و کیفیت در تولید ساک دستی خرید شما رعایت شده باشد انتخاب ساک دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی هم مشتری را خشنود می‌کند و دوم اینکه آن را بارها و بارها استفاده خواهد کرد. و هر با استفاده از آن یک آگهی تبلیغاتی رایگان برای شما خواهد بود که در سطح گسترده استفاده میگردد.
علاوه بر انتخاب جنس و گرماژ را مناسب با توجه به وزن و اندازه کالای مورد استفاده در ساک‌های خرید مسئله مهم و اساسی  آنهاست.
به عنوان مثال برای گرماژ بالایی 170 گرم حتماً بایستی از قالب استفاده شود.
انتخاب انواع بندهای ساک دستی پولک‌ دار، ربان‌ها، بندهای کنفی و فانتزی باعث زیبایی دوچندان ساک خرید می‌شود البته نمی‌توان نقش خدمات تکمیلی پس از چاپ نظیر سلفون، یووی موضعی، برجسته، اکلیلی، کلیشه برجسته، طلاکوب و ... را فراموش کرد.
جهت آگاهی از اندازه‌های استاندارد و نكات طراحی با ما تماس بگیرید.
در تبلیغات امروز، اگر صاحب تبلیغاتی باشید که علاوه بر آگاه سازی مردم از تجارت شما، کارایی موثری برای مخاطب داشته باشد، در تبلیغ تجارت خود موفق عمل کرده اید. ساک دستی خرید ابزاری کاربردی و موثر برای تبلیغات شماست که علاوه بر نقش تبلیغات برای شما، نقش کاربردی برای مخاطبان شما نیز ایفا می کند به همین دلیل مدت زمان بیشتری در دست مخاطبان شما باقی می ماند و همچنین عده ای بیشتری از فعالیت تجاری شما آگاه می شوند...
شما مشتریان عزیز برای سفارش ساک دستی های تبلیغاتی با شماره های زیر تماس بگیرید:
تلفن:  46072808
ساک دستی،ساک دستی کاغذی،ساک دستی آماده،ساک دستی کرافت،ساک دستی گلاسه ای،ساک دستی خرید
طرح جدید ساک دستی های بازیافتی با قیمت مناسب و کیفیت خوب
ساک دستی تبلیغاتی سبز
طرح جدید ساک دستی تبلیغاتی برای اولین بار در ایران،ساک دستی هایی با گرماژ خوب و ساک دستی های ارزان و با کیفیت.
ساک دستی با کاغذ آج دار:
این نوع بگ با کاغذ بدون سلفون عرضه می شود و این محصول از خانواده ساک دستی های گلاسه می باشد و مانند کیسه های تبلیغاتی گلاسه شفافیت رنگ بهتری از دیگر ساک دستی های کاغذی را دارد .
بگ کرافت سفید:
این نوع بگ از جنس کرافت می باشد وبا این تفاوت که رنگ آن کاملا سفید بوده و کاغذ ساک دستی بسیار لطیف می باشد. و در طراحی و نشان دادن لگو و نشان تجاری شما بر روی کالای تاثیر زیادی را دارا می باشد.
ساک دستی تحریر:

شاپینگ بگ کاغذی با جنس تحریر 120 گرم با قابلیت استفاره از چهار نگ اصلی چاپ
دارای تقویتی با گرماژ بالا داخل ساک دستی
ابه زودی سفارشات ساک دستی در شرکت تبلیغاتی سبز به صورت انلاین انجام می گیرد.
توانایی ماهیانه 220000 عدد ساک دستی در greenpack باور نکردنی ها را باور کردنی کرده است
برای سفارش ساک دستی های نوروزی لطفا تا اخر بهمن ما اقدام فرمایید
به زودی بزرگترین خط تولید ساک دستی تبلیغاتی در گروه تبلیغاتی سبز افتتاه میشود.
طرح جدید ساک دستی ترکیه ای
ساک دستی رستورانی
ساک دستی رستورانی از جنس ساک دستی های کرافت می باشد که این نوع ساک دستی در گرماژ 80 است و تیراژ ساک دستی 5000 عدد می باشد
ساک دسی کاغذی در بیشتر مواقع بهتر و بیشتر از ساک دستی های پارچه ای به کار میرود و به ساک دستی کاغذی عنوان ساک دستی های فانتزی نیز داده شده است پاکت سبز در راستای تلاش به رسیدن به موفقیت ها همواره برای کیفیت ساک دستی های کاغذی تلاش نموده است و سبب شده است که کیفیت ساک دستی های کاغذی در شرکت پاکت سبز مثال زدنی و نمونه شود
جناب آقای امیر حسین تقی پور در زمینه ساک دستی های کاغذی فعالیت دارن و خود شخصا به مقوله ساک دستی کاغذی رسیدگی و کنترل میفرمایند.
- ساک دستی کاغذی دارای امکانات روکش سلفونی میباشد که در دو نوع ساک دستی با سلفون مات و ساک دستی با سلفون براق است و ساک دستی با سلفون مات برای کارهای تیره مناسب تر است و ساک دستی کاغذی با سلفون براق برای طراحی های روشن استفاده میشود 
-تمامی ساک دستی ها از سلفون حرارتی استفاده میشود سلون حرارتی موجب میشود که ساک دستی به صورت کامل و بدون خط و خش سلفون کشیده شود و ساک دستی با کیفیت خوی به دست شما مشتریان گرامی برسد


امروزه به دلیل تحریم ها از کاغذ جدیدی به نام کاغذ سبز(کاغذ سنگ) برای کالاهای چاپی استفاده می شود که این نوع جنس در کالایی امثال ساک دستی تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارد ، شرکت گرین پک با توجه به آزمون خطا نمودن مصرف کاغذ سنگ برای چاپ ساک دستی کاغذی توانسته است به نتیجه قابل قبولی برسد .

ما توانسته ایم با استفاده از کاغذ سنگ برای ساک دستی کاغذی یک تهول بزرگ را در صنعت ساک دستی تبلیغاتی ایجاد نماییم .همانطور که از اسمش معلوم هست این کاغذ از سنگ ساخته شده است و توانسته ایم با استفاده از این کاغذ ساک دستی کاغذی ضد آب و با مقاومت بسیار بالایی تولید کنیم و در زمینه حمایت از تولید ملی پیش رو باشیم .

شما کاربران با سفارش دادن ساک دستی کاغذی از جنس کاغذ سنگ از تولید ملی کشور عزیزمان همایت می کنید