منوی سایت

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای:
ساک دستی پارچه ای با دوام و عمر طولانی جزو هدایای تبلیغاتی به شمار می آید و در ابعاد و طرح های متنوع با رنگ های شکیل در اختیار مشتریان قرار میگیرد.این نوع از ساک دستی پارچه ای قابلیت چاپ دارد و در زمانی معین و بهینه ساخته شده و تحویل مشتریان میگردد .این نوع از ساک دستی در گرماژ 60 و 90 موجود میباشد و دارای دسته ی موزی یا زنبیلی میباشد .دسته ی این ساک دستی در هنگام ساخت بر روی آن نصب میگردد و به همین سبب معضل نصب دسته توسط مشتریان حذف میگردد...ساک دستی پارچه ای با دسته لوپ محصولی بسیار شیک و شکیل است برای کسانی که دوست دارند راحتی و دوام بیشتر را همراه هم داشته باشند . دسته های لوپ ( بندی ) در این نوع ساک دستی پارچه ای علاوه بر زیبایی خاصی که به محصول داده است  ، استحکام بسیار بالایی به این نوع ساک دستی پارچه ای بخشیده و تحمل وزن بالا را در عین زیبایی به ارمغان آورده است ...

فرض کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. ساک دستی این وظیفه را برای شما انجام می دهد.
شما با ارائه ی ساک دستی به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری اهمیت می دهید، ارائه ی محصول شما در ساک خرید نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست. وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که ساک خرید فرم و ظاهر خود را تا مدت قابل قبولی حفظ می کند، اما نایلون مچاله شده و از شکل می افتد. تفاوت ساک دستی و نایلون مثل تفاوت کت و شلوار اتو کشیده با تی شرت پس از شسته شدن است!

ساک دستی های پارچه ای در دو جنس برزنتی و غیر بافته (non woven ) ارائه می شوند. جنس برزنتی گرانترین نوع ساک دستی است و تولید آن با فاکتورهای بسیاری همراه است.  ساک دستی های غیر بافته دارای قیمت مناسب و کارایی بالایی هستند. این ساک دستی ها بنا بر اندازه قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارا می باشند. ساک دستی های غیر بافته از تنوع رنگ چشمگیری برخورداند.


سا دستی های واتر نیز در کیمترین تیراژ1000 عددی ارائه می شود و در سایز ها و رنگ های دلخواه مشتری است.
ساک پارچه ای واتر و سوزنی آماده نیز موجود می باشد
ساک دستی پارچه ای در چند موارد به قیمت آن افزوده می شود:
1 ساک دستی پارچه ای با دسته رکابی
2 ساک دستی پارچه ای با بغل کاست
3 ساک دستی پارچه ای با ته کاست
4 ساک دستی پارچه ای با بغل کاست و ته کاست
گزینه چهارم از ساک دستی های پارچه ای گران ترین ساک دستی از نوع ساک دستی پارچه ای می باشد
به زودی تمامی قیمت ها به صورت انلاین می باشد
برای دریافت لیست قیمت ساک دستی پارچه ای روی گزینه لیست قیمت ساک دستی پارچه ای کلیک فرمایید                        لیست قیمت ساک دستی پارچه ای
برای تیراژ های پایین تر از 1000 عدد 10% به کل قیمت اضافه می گردد

توضیحات کالا: ساک دستی پارچه ای

Instagram: green.pack   |  Telegram: onlingreen

ساک دستی پرسی تخت

این نوع ساک دستی از ارزان ترین و پر فروش ترین محصول از نوع ساک دستی های پار چه ای می باشد .

این محصول با نام تجاری ساک دستی پرسی در بازار فروش نام دارد و دیگر اسامی که شما کار بران گرامی در موتور جستجو گر گوگل جستجو نموده اید از قبیل : ساک دستی اولتراسونیکو،ساک دستی یک بار مصرف وساک دستی ارزان میباشد.

مشخصات کالا:

- جنس مصرفی پارچه سوزنی در دو گرماژ 60 و 90 تولید میگردد.

- پارچه 70% بازیافتی و از 30% پلی اتیلن ساخته شده است

-قیمت بسیار عالی و به صرفه برای اجرای نمایشگاه ها و سمینار ها

-قابلیت چاپ تک رنگ الی 8 رنگ

-رنگ بندی کامل  پارچه در گرماژ مختلف

نکته: چاپ این محصول به صورت رنگ های تفکیک شده می باشد و امکان چاپ تصویر وجود ندارد در صورتی که لگو شما از چهار رنگ اصلی ساخته شده باشد باید از ساک دستی کاغذی برای تیراژ 5000 عدد به پایین استفاده نمایید و یا چاپ هلیو استفاده نمایید که تولید با چاپ هلیو حداقل 20.000 عدد می باشد.

برای سفارش این کالا به شرکت گرین پک تیراژ 1000 عدد به بالا شما میتوانید سفارش خود را اختصاصی تولید نمایید با رنگ پارچه و آپشن های دلخواه ولی در صورتی که شما تیراژ کار ها کمتر از 1000 عدد باشد باید از موجودی انبار گرین پک استفاده نمایید که قیمت کالا های انبار 7% گران تر از خط تولید به صورت اختصاصی می باشد.

 

ساک دستی پرسی بکس بگ

 

شما مشتریان گرامی در صورتی که درخواست ساک دستی پرسی را داشته باشید ولی محصول شما دارای قطر می باشد و نیاز به کاست داشته باشید میتوانید از محصول ساک دستی پرسی باکس بگ استفاده نمایید .

چند نمونه از این محصول را برای شما مشتریان برای درک درست از توضیحات بارگذاری کرده ایم

-تحمل وزن 3 تا 4 کیلو گرم

-دارای رنگ بندی

-کمترین تیراژ تولید 5000 عدد تیراژ کمتر باید از موجودی انبار خریداری شود

-چاپ تمام رنگی کمترین تیراژ 20.000 عدد امکان پذیر می باشد