منوی سایت

ساک دستی دوختی

ساک دستی پرسی دور دوخت T70 :

همانطور که میدانید ساک دستی های پارچه ای از دو مدل بافته(دوختی) و غیر بافته (پرسی) تولید میگردد،توضیحات این نوع ساک دستی از دسته ساک دستی پارچه ای را به شرح زیر به شما کاربران اعلام میداریم.

مراحل تولید شاپینگ بگ پارچه ای به چه صورت می باشد؟

مرحله اول : ابتدا رنگ پارچه مورد نطر خود را انتخاب می نمایید شما می توانید برای ازلاع از رنگ های موجود برای تولید ساک دستی پارچه ای T70 با شماره تماس های شرکت تماس حاصل فرمایید، پس از انتخاب رنگ پارچه گروه تولید گرین پک پارچه شما را خریداری نومده و برش پارچه شما را انجام می دهند ، توجه داشته باشید که برای ساک دستی دوختی می بایست از پارچه ای با گرماژ 90 استفاده نمود در صورتی که از گرماژ پایین تر استفاده نمایید دوخت بالای دسته به صورت پین خوردگی در می آید و موجب می شود از کیفیت کار کاسته شود .

مرحله دوم : در این مرحله ساک دستی بعد از برش عملیات چاپ بر روی آن انجام می شود این سوال برای بیشتر کاربران به وجود می آید که چرا بعد از دوخت چاپ روی ساک دستی پارچه ای انجام نمیشود که ما در پاسخ به این سوال میگوییم بعد از تولید به دلیل دوخت دستی کار نمی توان نشون کار را روی دستگاه چاپ میزون کرد و امکان جابه جایی لگو وجود دارد و تنها در صورتی که کار تک رنگ باشد می توان بعد از دوخت چاپ  بر روی پاکت انجام داد.

مرحله سوم : در این مرحله دوخت ساک دستی انجام میشود که در ابتدا پرس بالای ساک دستی انجام خواهد شد و در انتها کلاف دور ساک انجام میشود.

مرحله آخر : در مرحله آخر تمیز کردن نخ های اضافی و در نهایت بسته بندی کار انجام میشود و کار به اتمام میرسد و آماده تحویل است.

برای تولید ساک دستی پارچه ای دوختی امکان شخصی سازی وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت بله میتوان شخصی سازی کرد ، شما میتوانید رنگ آپشن هایی مانند : رنگ پارچه زمینه ، رنگ دسته ساک ، رنگ نوار دوز دور ساک دستی و همچنین رنگ چاپ کار خود را شخصی سازی کرده و در برگه سفارش خود درج نمایید.

قبل از تولید می توان نمونه دریافت کرد ؟

تنها راهی که میتوان قبل از تولید نمونه ای از محصول نهایی دریافت کرد فقط موکاپ کار می باشد که همکاران ما با ارسال موکاپ از نوع ساک دستی و جانمایی دقیق بر روی طرح فایلی را از طریق ایمیل یا پیام رسان های دیگر برای مشتری هایمان ارسال می نمایید و با تایید زرح و جانمایی سفارش مشتری روی خط تولید قرار می گیرد.

برای تولید ساک دستی پارچه چه مقدار زمان نیاز هست ؟

شما برای تولید می بایست برای هر فرم سفارش حداقل 15 روز کاری زمان در نطر گرفته شود که این زمان در سه ماه آخر سال تا 25 روز کاری نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

آی نوع چاپ ساک دستی بر روی قیمت آن تاثیر دارد؟

بله قیمت هر نوع چاپ با نوع دیگر تفاوت دارد که اگر درجه بندی از لحاظ کیفیت را به شما بخواهیم اعلام نماییم اینگونه است که :

چاپ سیلک: اکثرا برای کارهای تک رنگ یا رنگ های طلایی و نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد که رنگ های معمولی آن ارزان تر از رنگ های فلور طلایی و نقره ای می باشد .

چاپ پیکمنت: این نوع چاپ همان چاپ بر روی تیشرت و پیراهن می باشد که قابل شستشو است و بوی ریتاردر که در چاپ سیک استفاده می شود را ندارد ، در این نوع چاپ چون کار ثابت می باشد و شابلون در حال حرکت است بر خلاف روش چاپ سیلک دیگر نیاز به تفکیک شدن رنگ ها نمی باشد به طور مثال نوشته هایی که دارای دور خط می باشد و یا دایره ای که داخل آن دایره ای دیگر به رنگ متفاوت چاپ می شود .

 باید توجه داشت که رنگ پیکمن برای چاپ روی پارچه هایی می باشد که زمینه روشن مانند سفید ، زرد ، صورتی و از این طیف رنگ ها استفاده می شود ، در صورتی که رنگ پارچه شما تیره می باشد باید از چاپ اورینت استفاره نمایید .

چاپ اورینت : این نوع چاپ همان چاپ پیکمنت می باشد با تفاوت این که روی پارچه هایی با رنگ های تیره نیز میتوان چاپ کرد و پوشش مناسبی را دریافت نمود ، چاپ اورینت از رنگ بیسیک سفید درست میشود و برای چاپ سفید روی تمامی پارچه حتما باید از رنگ اورینت استفاده کرد و توجه داشته باشید برای چاپ بر روی ساک دستی با چاپ اورنت مرکب اورینت از تمامی رنگ ها گران تر و با کیفیت تر می باشد.

اندازه کلیشه چاپ چقدر می باشد :

برای چاپ می بایست طرح خود را به صورت لایه باز و پستوند jpg , pdf  و سایز A4  برای ما ارسال نمایید.